Будівельні металоконструкції: виробництво та монтаж металоконструкцій займають важливе місце у сучасному будівництві. Їх попит на світовому ринку зростає з кожним роком завдяки відносній економічності та надійності. Відомо, що витрати на виробництво металоконструкцій  значно нижчі від вартості спорудження споруди за іншими технологіями. Тому металоконструкції заслужено користуються широкою популярністю для спорудження об’єктів будь-якого призначення.
Компанія «БМК-АЛЬПІ» має висококваліфікований персонал, а також оснащена всією необхідною сучасною технікою, обладнанням та інструментом для виконання всіх видів будівельно-монтажних робіт.
Для виконання монтажних робіт використовуються ручний та електроінструмент, спеціальні пристрої, ліси, підмостки, фасадні підйомники, люльки; спецтранспорт; вантажопідйомне обладнання, інші засоби малої механізації.
 Фахівці «БМК-АЛЬПІ» визначать комплектацію небхідного обладнання та техніки, що відповідають виконанню конкретного виду робіт з урахуванням усіх характеристик об’єкта. У складних випадках до компанії звертаються для здійснення нагляду за роботами. Ми готові надати консультативну допомогу, а також надати спецтехніку та обладнання.

Металоконструкції на замовлення

Металоконструкції для різних галузей промисловості, сільського господарства, будівництва та побуту.
  • Металоконструкції елементів каркасу будівель та споруд (колони, стійки, балки перекриття, балки покриття, підкранові балки, ригелі, вітрові зв’язки).
  • Конструкції покриття (кроквяні та підкроквяні ферми, прогони, горизонтальні зв’язки, ліхтарі освітлювальні).
  • Сходи майданчика та їх огородження; стійки та елементи фахверка.
  • Металоконструкції дрібних промислових об’єктів (будівлі операторних та навіси для АЗС, диспетчерські, автомийки, автосервіси).
Завдяки сучасним технологіям в даний час широке застосування отримали так звані будівлі та споруди, що складаються, які складаються з металевого каркаса огородженого сендвіч панелями. Це будівлі, що застосовуються як торговельні та промислові об’єкти – торгові павільйони, закриті навіси для зберігання різних матеріалів, цехи та склади промислових підприємств різного призначення. Такі споруди мають низку переваг, вони швидко і відносно просто збираються і в той же час виконують функції повноцінної будівлі і хороша теплоізоляція, і звукоізоляція, і захист від впливу навколишнього середовища.
ТОВ «БМК-АЛЬПІ» – підприємство з багаторічним досвідом, тому асортимент вироблених металоконструкцій дуже різноманітний. Пропонуємо Вам зварні металоконструкції, які мають ряд переваг: зниження трудомісткості, спрощення технології, та можливість застосування болтових з’єднань спрощує здійснення монтажних робіт. Наш завод металоконструкцій виготовить для вас будь-які види металоконструкцій для: складів, ангарів, промислових будівель та споруд, торгових та розважальних комплексів, будівель та навісів АЗС, автомийок та інших будівель та споруд.
На заводі металоконструкцій є відділ технічного контролю, який веде вхідний контроль матеріалів, поопераційний контроль та контроль продукції на виході. Усі металоконструкції виготовляються відповідно до відповідної нормативної документації.